ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  بسیار خب

  به سامانه پشتیبانی مشتریان سایداکو خوش آمدید.

  قوانین و مقررات:


  ارسال تیکت بدون درج عنوان و توضیح کافی و شفاف بدون پاسخ بسته میشود در ارسال تیکت از عناوین مناسب و توضیحات کافی استفاده بفرمایید .
  لطفا پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید و از ارسال چند تیکت پشت هم ، اعلام در بخش گفتگوی آنلاین سایت ، تماس با دفتر اجتناب بفرمایید تا در روند رسیدگی به تیکتها خللی ایجاد نگردد و پاسخ دهی در سریعترین زمان ممکن انجام گردد .
  تیکتهای شما عزیزان توسط تیم پشتیبانی پاسخدهی میشود ، این تیم اجازه گفتگوی تلفنی ، اعلام شماره تماس شخصی و پشتیبانی جداگانه را ندارند و تنها وظیفه پاسخدهی در همان تیکت را خواهند داشت .
  در صورتیکه مشکل مطرح شده شما رفع شد لطفا تیکت را ببندید و برای سوالات جدید خود حتما تیکت جدید باز بفرمایید ارسال مجدد در تیکت قبلی بدون پاسخ باقی میماند و رسیدگی نمیگردد.
  بخش پشتیبانی برای رفع مشکلات وب سایت های کار شده توسط ما برای کاربران این سایت میباشد در صورتیکه از وب سایتهای دیگر اقدام به سفارش طراحی وب سایت کرده اید در این وب سایت ارسال تیکت نفرمایید.
  پشتیبانی رایگان شامل تمامی محصولات خریداری شده از ما به مدت شش ماه پس از خرید میباشد این پشتیبانی شامل مشکلاتی که کاربران طی این زمان برای هاست و دامنه ایجاد میکنند نمیباشد و تنها شامل مشکلاتی است که در سایت و پلاگین ها وجود دارد و راهنمایی در مورد استفاده از مدیریت سایت.
  پشتیبانی تیکتها به صورت 24 ساعته انجام میشود لطفا با شکیبایی خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.
  سوالات مرتبط با ویرایش قسمتهای مختلف قالب نیازمند ارسال دسترسی وردپرس و ادرس سایت میباشد اگر سایت شما در لوکال میباشد پس از انتقال به هاست و امکان بررسی پشتیبانی اعلام بفرماید بررسی شود.
  سوالات مرتبط با بالا نیامدن سایت ، نصب نشدن ، نمایش خطا در سایت نیازمند ارسال دسترسی هاست و مسیر اتصال به هاست میباشد در صورتیکه قصد ندارید این موارد را وارد نمایید لطفا تیکت ارسال نفرمایید.
  در صورتیکه مسئله شما حل شد لطفا از ارسال پیام های تشکر خودداری بفرمایید و تنها تیکت مربوطه را ببندید.